НПН / Новости / У «СЛУЗІ НАРОДУ» ХОЧУТЬ СКАСУВАТИ ПІЛЬГИ І СОЦВИПЛАТИ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ, ЯКІ СЛУЖИЛИ ЗА КОНТРАКТОМ

У «СЛУЗІ НАРОДУ» ХОЧУТЬ СКАСУВАТИ ПІЛЬГИ І СОЦВИПЛАТИ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ, ЯКІ СЛУЖИЛИ ЗА КОНТРАКТОМ

У партії «Слуга народу» хочуть скасувати пільги і соціальні виплати учасникам бойових дій, якщо вони служили за контрактом.

Про це заявила голова комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, народний депутат від партії «Слуга народу» Галина Третьякова у інтерв’ю виданню АрміяInform.

«Ми за аудит держави в цілому, зокрема пільг та соціальних виплат, які нині надають військовослужбовцям. Слід передивитися і перелік пільговиків. Якщо це був контракт, і людина свідомо йшла на отримання високого грошового забезпечення, продавала свою найману силу для того, щоб захищати країну, – це був його вибір і тільки так», — заявила Третьякова.

За її словами, необхідно відмовитися від радянських підходів, коли блага розписували на папері й не надавали де-факто у повному обсязі.

«Роздаючи пільги без обмежень, ми збираємо і тиснемо податками на тих, хто нині працює. Тим самим стримуємо економічний розвиток держави. Інтереси суспільства щодо економічного розвитку мають переважати. Ми не хочемо жити весь час в епосі тотальної бідності і не зростати», — зазначила депутат.

Вона підкреслила, що у країні небагато коштів.

«Зрозумійте, ми не захистимо всіх. Людина свідомо йде на військову службу не для того,наприклад, щоб отримати житло. Маємо змінити конструкт. Те, що є нині,— радянське, яке треба змінити на європейське цивілізоване. Повторюю: захищати слід тільки тих, хто щось утратив на війні», — наголосила Третьякова.