НПН / Юг / Днепр / У Дніпрі знайшли повішеним підполковника СБУ: біля нього була передсмертна записка

У Дніпрі знайшли повішеним підполковника СБУ: біля нього була передсмертна записка

Старшого оперуповноваженого відділу «Т» Служби безпеки України в Дніпропетровській області знайшли повішеним. Поблизу місця інциденту виявили також записку, в якій підполковник написав, хто винен у його смерті.

Джерело: телеграм Ігоря Мосійчука

Інформацію про те, що підполковник СБУ вкоротив собі віку, у мережі повідомив колишній народний депутат Ігор Мосійчук. Він також оприлюднив фотографію документа, у якому йдеться про виявлення тіла.

До керівництва управління СБУ звернулася дружина підполковника

На фото затерте прізвище загиблого, відомо лише, що звали його Микола Володимирович. Також описана хронологія подій.

На телефон начальника ГВ ЗНД УСБУ у Дніпропетровській області полковника Хмари 5 серпня надійшло повідомлення. У ньому була інформація, що дружина підполковника має намір поговорити з начальником свого чоловіка.

Крім того, жінка надіслала повідомлення, зміст якого був схожим на передсмертну записку.

Підполковника СБУ знайшли повішеним

Правоохоронці почали шукати підполковника та виявили його мертвим у лісосмузі. В оприлюдненому екснардепом документі зазначено, що чоловік пішов із життя повісившись.

«При ньому була передсмертна записка, в якій він звинувачує у своїй смерті начальника відділу «Т» та його заступника», – додав Мосійчук.

Редакція 24 каналу зв’язалася з СБУ. Там зазначили, що знають про інцидент. Офіційну позицію відомства обіцяють оприлюднити вже незабаром.

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новин

Джерело: «24 Канал»