НПН / Восток / Власник українського телеканалу, який запросив в ефір бойовика, заявив, що «ЛДНР» — не терористи

Власник українського телеканалу, який запросив в ефір бойовика, заявив, що «ЛДНР» — не терористи

В ефір каналу «НАШ» включили «радника» ватажка бойовиків «ЛНР», які окупували частину Луганської області.

Колишній нардеп — «регіонал» Євгеній Мураєв, який володіє проросійським телеканалом «НАШ», заявив, що «ДНР» та «ЛНР» не є терористичними організаціями.

Про це НПН стало відомо на сайті «УНІАН».

Таким чином Мураєв прокоментував присутність в ефірі телеканалу «радника» ватажка «ЛНР», представника бойовиків на мінських переговорах Родіона Мірошника.

«У тих, хто хоч раз бачив або чув Родіона Мірошника, учасника політичної підгрупи ТКГ в Мінську, застосований на його адресу епітет «ватажок» викличе гомеричний регіт», — написав Мураєв на своїй сторінці в Facebook.

Мураєв стверджує, що «ЛДНР» не визнані терористичними організаціями як Україною, так і світом.

«Жодна держава світу, жодна міжнародна організація, так само як і депутати ВРУ, що виділяють «патріотизм», а також ручні українські суди не знайшли чи то підстав, чи то сміливості визнати їх терористичними», — стверджує екс-«регіонал», додаючи, що канал не порушив закон, включивши в ефір бойовика.

Під текстом поста Мураєв опублікував селфі з ведучими Максимом Назаровим та Ангеліною Пичик, які в прямому ефірі спілкувалися з представником бойовиків.

Бойовики на українському телебаченні: що сталося

4 грудня український телеканал » НАШ» включив в прямий ефір одного з ватажків бойовиків «ЛНР» Родіона Мірошника, який бере участь у переговорах ТКГ. У студії були присутні українські політики-нардепи і колишні чиновники. Темою дискусії стала реалізація Мінських угод. Мірошник традиційно для російської пропаганди звинуватив Україну в недотриманні домовленостей, а також «обстрілі» окупованої території. Також він заявив, що учасниками конфлікту на Донбасі є не Росія, а так звані «ЛНР» і «ДНР».

Телеканал «НАШ»: інші скандали

  • Нещодавно телеканал «НАШ» оскандалився фейком, пов’язаним з Донбасом. В ефір каналу зателефонувала нібито мешканка ОРДО, яка заявила, що «особисто бачила, як український літак бомбив мирних жителів Донбасу, і в кабіні було видно льотчика, який сидів і сміявся». Ведучі на це «оповідання» не відреагували.
  • До цього «НАШ» оскандалився з нібито опитуванням глядачів про президента РФ Володимира Путіна і Нобелівську премію миру.

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новин