НПН / Видео / Українські актори Цимбалюк і Трегубова знялися в провокаційному кліпі «Ленінграду» (Фото та Відео)

Українські актори Цимбалюк і Трегубова знялися в провокаційному кліпі «Ленінграду» (Фото та Відео)

Українські актори Тарас Цимбалюк і Дар’я Трегубова стали головними героями в новому кліпі російського гурту «Ленінград» на пісню «Миг».

Режисером відео став Леонід Колосовський, який вже раніше працював із гуртом. Він також зняв для колективу кліп на пісню i_$uss, який пізніше був номінований на престижну європейську премію Berlin Video Music Awards 2020. Нове відео опубліковано на YouTube.

У кліпі російського гурту також знялися українські актриси Ольга Голдіс і Вікторія Варлей. Ролик, ймовірно, створювався у Києві. Чому колектив із РФ вибрав для виконання головних ролей українських артистів – невідомо.

Про що кліп «Миг»

За сценарієм, на світському рауті дві «дами під 40», ролі яких виконали Дар’я Трегубова та Ольга Голдіс, ведуть боротьбу за увагу одного чоловіка. Персонаж Тараса Цимбалюка – завидний холостяк на ім’я Роман – фліртує з обома.

Коли жінки зустрічаються в убиральні, вони влаштовують жорстку бійку. Внаслідок жодна з них не в змозі повернутися в зал і чоловік «дістається» третій дівчині.

Мета відеокліпу – висміяти категорію жінок, які, не бажаючи помічати свого віку, зловживають пластичними операціями і потім починають «полювання» на молодих кавалерів.

Примітно, що лідером колективу «Ленінград» є скандальний співак Сергій Шнуров – він відвідував окупований півострів Крим і з 2016 року внесений до бази «Миротворець».

Як повідомляв OBOZREVATEL, у 2020 році Тарас Цимбалюк став учасником популярного телепроєкту «Танці з зірками» і вже після перших випусків здобув статусу секс-символу шоу. Про його участь у танцювальному проєкті – читайте в ексклюзивному інтерв’ю.

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новин