НПН / Новости / Обізвав воїнів «ушл**пками»: в Україні спалахнув скандал довкола слідчого ДБР

Обізвав воїнів «ушл**пками»: в Україні спалахнув скандал довкола слідчого ДБР

Слідчий Державного бюро розслідувань попався на скандальному телефонному листуванні, у якому він грубо образив українських воїнів і волонтерів.

Його сфотографували під час суду над начальником Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України, генерал-майором Дмитром Марченком (його підозрюють у закупівлі неякісних бронежилетів). Фото опублікував на своїй сторінці у Facebook блогер Андрій Луганський.

«Представник ДБР пише на засіданні суду над Дмитром Марченком у СМСках кудись у чат з назвою «Кабінет»: «У суді. Ушл**пків тут п*здець». Ушл**пки – це Герой України Межевікін? Герой України Порхун, повний кавалер ордена за мужність Чайка? Ахтем Чийгоз? Хто?» – обурився він.

Скандальне листування слідчого ДБР

Судячи з усього, образи слідчого стосувалися тих захисників України, волонтерів та активістів, які прийшли підтримати Марченка.

Крім того, спливли деякі скандальні факти про представника ДБР, який грубо обізвав захисників України. Так, волонтер, радник п’ятого президента України Юрій Бірюков опублікував скріншот його сторінки у Facebook. На ньому видно, що слідчий ДБР захоплюється російським серіалом «Поліцейський з Рубльовки» і комедійним шоу на каналі країни-агресора «ТНТ». У коментарях люди зазначили, що скандального працівника органу звуть Дмитро Алексенко.

«Характерні пристрасті слідчого, який назвав ушл**пками військових і волонтерів. Поліцейські з Рубльовки і Russia Today. Ну а що, так. Таким ось і дають доступ до держтаємниці», – обурився Бірюков.

Представитель ДБР пишет на заседании суда над Дмитрием Марченко в смс-ках куда-то в чат с названием «Кабинет»: «В суде….

Gepostet von Андрей Серебрянский am Montag, 11. November 2019

Характерные пристрастия следователя, назвавшего сегодня ушлепками военных и волонтеров. Полицейские с Рублевки и Russia Today.Ну, а что, да. Таким вот и дают доступ к гостайне.

Gepostet von Юрий Бирюков am Montag, 11. November 2019

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новини!