НПН / Новини / НЕШАНОВНИЙ Г-Н СЕРГІЙ ШАПРАН !

НЕШАНОВНИЙ Г-Н СЕРГІЙ ШАПРАН !

Останніми днями, зокрема 04.03.16, з боку певних осіб здійснювались дії, що мали на меті звести нанівець поняття Соборності України. Сьогодні ми таки дії припинили, але обласний штаб Національного Руху «Державницька ініціатива Яроша» в особі керівника попереджає, що буде всіма засобами боронити Українську державність та цілісність країни від посягань таких запроданців як Ви.

Про це “НПН” стало відомо на сторінці Катрин Штейну Facebook.

Патріотичні сили Січеславщини нещодавно приходили до Вас для обговорення свої позиції. Однак, проявивши неабияку «сміливість» та спритність, Ви за 5 хвилин до нашої появи відбули (а по простому – втекли) зі свого офісу, розташованого по вул. Святослава Хороброго, 6 (колишня – Чкалова). Чим довели лише те, що аргументів для спілкування з Українським народом у Вас немає. А може просто Вас не проінструктували куратори з РФ щодо подібного сценарію?

Раптово дізнавшись, що Ви таємно хочете провести прес-конференцію спільно з відомими у вузьких колах кишеньковими «майданівцями», ми забажали бути присутніми в інформаційній агенції для дискусії та надання питань щодо подальшої долі України. Але дивним чином в цей самий момент біля будівлі, де розташований прес-майданчик «Днєпр-Пост», з’явилися працівники поліції, які нам повідомили, що Ви нас боїтеся. Впевнені, що це не дарма, оскільки Ви знов втекли як справжній представник «русского мира».

Г-н Шапран, «ДІЯ» обіцяє, що й надалі пильно стежитиме за Вашими «великорусскими» ініціативами та шукатиме можливості особистої зустрічі для доведення істини – Україна вільна, неподільна та соборна країна.
Крім того, ми маємо твердий намір дослідити більш досконало діяльність і Вашу, і подібних Вам дрібних політичних авантюристів – як саме псевдо-політичну на замовлення «резидентури» РФ, так і власну економічну, соціальну, а можливо – і кримінальну.

СЛАВА УКРАЇНІ !