НПН / Новости / Генерал закликав СБУ зайнятися Сивохою

Генерал закликав СБУ зайнятися Сивохою

Ветеран зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан впевнений, що заявою радника секретаря РНБО Сергія Сивохи про соцопитування на окупованих територіях Донбасу повинна зацікавитися Служба безпеки України.

«Це питання до СБУ – у який спосіб Сивохо проводив такі соцдослідження. Можливо, цю інформацію їм підкинули російські спецслужби. Цього я не виключаю», – заявив він у коментарі OBOZREVATEL.

У цьому контексті генерал зауважив: «Сам пан Сивохо довгий час перебував у Російській Федерації, а коли повернувся в Україну, почав співати фактично за партитурою Кремля – про те, що це громадянський конфлікт і так далі».

Коментуючи твердження Сивохи про те, що нібито соцопитування показало готовність жителів окупованих територій в своїй більшості голосувати за представників партії «Слуга народу», Богдан нагадав: «Але вибачте, наша держава складається не тільки зі «Слуги народу», у нас є різні політичні партії».

Нагадаємо, в інтерв’ю виданню «Лівий берег» Сивохо заявив про соцопитування, нібито проведені на окупованих територіях Донбасу. Водночас він не навів точних цифр опитування, а також відмовився відповідати на запитання, як саме воно було проведено.

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал.