НПН / Новости / Дружина Зеленського заразилася коронавірусом: де вона з’являлася до діагнозу. Усі деталі (Фото та Відео)

Дружина Зеленського заразилася коронавірусом: де вона з’являлася до діагнозу. Усі деталі (Фото та Відео)

Олена Зеленська отримала позитивний результат тесту на COVID-19. Водночас вона почуває себе добре й не має ніяких симптомів. Зеленську ізолювали від інших членів сім’ї. Тестування президента й дітей показало негативний результат.

Перша леді України Олена Зеленська отримала позитивний результат тесту на COVID-19.

Як повідомила в Telegram пресслужба Офісу президента, жінка почувається добре та не має жодних симптомів хвороби.

«Зараз Олена Зеленська перебуває на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї. Президент України Володимир Зеленський та діти також пройшли тестування, їхні результати негативні», – йдеться в повідомленні.

В ОП зазначили, що під час робочих зустрічей та в побуті перша леді постійно дотримувалася правил карантину та рекомендацій МОЗ, а також відповідно до вимог протоколу безпеки регулярно проходила тестування на COVID-19. Результати попереднього тесту, зробленого на початку червня, були негативними.

«Де та коли саме могло відбутися зараження, поки що не відомо, триває епідеміологічне розслідування. Усім контактним особам одразу повідомлено про потенційну небезпеку інфікування. Їм рекомендовано дотримуватися самоізоляції та за можливості також пройти тестування», – додала пресслужба.

Сама перша леді також повідомила про зараження коронавірусом у Facebook.

«Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів…» – підкреслила вона.

Зеленська підтвердила, що почувається добре, але перебуває на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї.

«Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може здаватися», – додала дружина президента.

Відзначимо, що останні публічні заходи Олени Зеленської датовані 1 червня. Цього дня вона відвідала один із дитячих будинків-інтернатів, а також провела зустріч із представницею Дитячого фонду ООН в Україні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, днями президент України Володимир Зеленський розповів, що хотів заразитися коронавірусом. Так він нібито хотів підтримати людей, щоб їм було легше. За словами глави держави, COVID-19 він не боїться.

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новини