НПН / Новости / Це – Ігор Галушка! Майданівець та ветеран АТО. Вчора він разом з друзями затримав небезпечного злочинця у Львові.

Це – Ігор Галушка! Майданівець та ветеран АТО. Вчора він разом з друзями затримав небезпечного злочинця у Львові.

Небайдужий львів’янин затримав зловмисника, причетного до ножового поранення пасажира трамваю у Львові. Хлопець – 25-річний львів’янин, студент, учасник бойових дій, котрий був очевидцем цієї події, впізнав розшукуваного, разом з товаришами затримав його та передав поліцейським.

Про це повідомив у фейсбуці керівник ГО “Варта 1”  Ігор Зінкевич:

“Затримали злочинця і сповістили в поліцію небайдужі громадяни один з них – Ігор Галушка ветеран Азова ( учасник Ігор Нескорених) Він був свідком події, які відбулися в трамваї в той день ( їхав в трамваї і був свідком самого злочину нападу та пораненям ножем, але тоді злочинці втікли. Він запам’ятав підозрюваного) 16.10.2019 випадково на вулиці опізнав і приняв рішення з своєю компанією затримати. Після затримання сповістили поліцію та передали підозрюваного.”

Нагадаємо, 13 жовтня у реанімаційне відділення однієї з львівських лікарень з діагнозом «проникаюче поранення грудної клітини зліва» госпіталізований 45-річний львів’янин. Як пояснив поранений, він став очевидцем того, як невідомі чоловіки намагались викрасти мобільний телефон у дівчини та перешкодив їм – тоді один із зловмисників завдав йому удару ножем у груди.

Ігор Галушка — «янгол з Інститутської», разом з друзями він рятував поранених протестувальників  на Майдані в кривавий четвер 20 лютого 2014 року. Коли почались бої на сході, не вагаючись пішов добровольцем в АТО в складі батальйону «Азов». Побував в багатьох гарячих точках, а в 2017 році отримав наскрізне поранення голови, витягуючи з-під обстрілу побратима. “З такими пораненнями не живуть”, — констатували лікарі, але продовжували боротись за життя 21-річного командира. Після важкої 12-годинної операції в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні та ще більш важких годин очікування Ігор вийшов з коми. Ворожа куля зачепила мозок, а тому реабілітація була тривалою — хлопцю довелось заново навчатись не лише говорити, а й виконувати найпростіші маніпуляції руками, сидіти, а врешті й міцно триматись на ногах та ходити. Зараз Ігор Галушка майже повністю відновився та є учасником “Ігор Нескорених”.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.