НПН / Новости / БАГАТОСТРАЖДАЛЬНА РОДИНА З ЛЬВІВЩИНИ ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ В ОПЛАТІ ЛІКУВАННЯ ДОНЬКИ (ФОТО ТА ВІДЕО)

БАГАТОСТРАЖДАЛЬНА РОДИНА З ЛЬВІВЩИНИ ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ В ОПЛАТІ ЛІКУВАННЯ ДОНЬКИ (ФОТО ТА ВІДЕО)

Немовляті зробили вже дві трансплантації – донорами стали обоє батьків.

Родина Зварич зі Львівщини знову просить про допомогу усіх небайдужих. Їхній єдиній доньці Вероніці поставили діагноз «біліарна атрезія жовчевивідних шляхів», усім світом зібрали гроші на трансплантацію, але мамина печінка не прижилася – орган пропрацював лише місяць.

«Ми п’ять місяців лежали під антибіотиками в лікарні, думали, що врятують печінку, що не потрібна буде друга трансплантація», — каже Ольга Зварич. «Почалося гостре відторгнення, яке вимагало повторної ретрансплантації. З наших пацієнтів це перший випадок, який вимагав ретрансплантації у віці до одного року і в такий короткий термін після проведення первинного оперативного втручання», — розповіла завідувачка хірургічним відділенням Львівської міської клінічної лікарні Галина Курило.

Щоб дівчинка не померла, лікарі зробили повторну операцію – у борг. Донором виступив батько дитини. «Це на межі між смертю і життям дитини, донечки. Ми думали, що все буде добре, що мине три місяці, як було заплановано, і відпустять додому, а тут така критична ситуація», — каже Володмир Зварич. Друга операція минула добре, Вероніка одужує і тішить маму новими здобутками. «Вона почала ходити, але сама боїться ще відпускати ручки, і ніжки тремтять, ще боїться, а так біля ліжечка тримається, ходить собі», — каже Ольга Зварич.

Двічі на тиждень Вероніку обстежують, тому дівчинка з мамою досі у Бельгії. А ще й тому, що не погасили борг за другу пересадку. Родині треба повернути ще 55 тисяч євро. «Жінка була донором для дитини, друга була ретрансплантація – то я був донором, ніхто на роботі не працює, коштів нема, звертаємося для всіх небайдужих людей, які можуть допомогти нам», — каже Володимир Зварич. Відгукнутися та допомогти родині можна переказом на картку ПриватБанка 5168 7573 7778 9344. Отримувач коштів – мама дівчинки Ольга Зварич.

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новини