НПН / Новини / Збірна України зайняла 1 місце на чемпіонаті Європи з Кіокушінкай карате (Фото)

Збірна України зайняла 1 місце на чемпіонаті Європи з Кіокушінкай карате (Фото)

16 – 18 листопада п.р. в м.Кишиневі (Молдова) було проведено Чемпіонат  та Кубок Європи з Кіокушінкай карате серед чоловіків й жінок, дітей, підлітків та юніорів.

Участь у змаганнях взяло понад 500 спортсменів з 27 країн Європи.

Гідність нашої держави захищала команда Національної Федерації кіокушін карате України, до складу якої входили представники майже з всіх регіонів нашої країни. Очолював делегацію – керівник Федерації Станіслав Близнюк.

За результатами змагань команда України зайняла 1-ше загальнокомандне місце, зокрема, її спортсмени завоювали 9 перших, 17 других та 23 третіх призових місць на п’єдесталах європейських змагань.

Найбільшу кількість призових місць зайняли представники команд з Миколаївської (керівник – Анатолій Яковенко), Дніпропетровської (керівник – Гарик Меликян), Одеської (керівник – Кирил Леонов) та Запорізької (керівник Олексій Школяренко) областей.