НПН / Новости / Зеленський схвалив карантин вихідного дня та пообіцяв допомогти українцям

Зеленський схвалив карантин вихідного дня та пообіцяв допомогти українцям

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з членами уряду. Глава Кабміну Денис Шмигаль пообіцяв створити додаткові заходи для підтримки людей, які втратили роботу.

Президент України Володимир Зеленський схвалив впровадження карантину вихідного дня та пообіцяв бізнесу підтримку під час вимушеного простою.

Про це глава держави заявив на нараді з членами уряду в понеділок, 16 листопада, передає пресслужба ОПУ.

«Вважаю, що Україна зробила правильний крок. Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що на вихідні фіксують найбільшу кількість нових випадків зараження. Зменшення контактів між людьми – це порятунок життів», – зазначив гарант.

Також Зеленський сказав, що необхідно відновити і вдосконалити програми економічної допомоги одиноким людям, підприємцям, працівникам, які втратили роботу.

Додамо, що на нараді секретар РНБО Олексій Данілов додав, що завдяки карантину у великих містах країни зменшилася активність громадян: в суботу на 18,5%, а в неділю – на 27%.

У свою чергу глава Кабміну Денис Шмигаль пообіцяв створити додаткові заходи для підтримки бізнесу і людей, які втратили частину доходів через карантин вихідного дня.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новин