НПН / Новости / У ПОЛОГОВОМУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ПОМЕРЛА ПОРОДІЛЛЯ З ПІДОЗРОЮ НА КОРОНАВІРУС (ВІДЕО)

У ПОЛОГОВОМУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ПОМЕРЛА ПОРОДІЛЛЯ З ПІДОЗРОЮ НА КОРОНАВІРУС (ВІДЕО)

В Івано-Франківську в обласному пологовому будинку померла породілля з підозрою на коронавірус — аналізи на COVID-19 очікують, жінка повернулася з Польщі.

У понеділок, 30 березня, в Івано-Франківську в обласному пологовому будинку померла породілля з підозрою на коронавірус житомирянина виписали з лікарні: вірус в організмі чоловіка досі є нову коронавірусну інфекцію — аналізи на COVID-19 очікують.

Про це повідомив під час брифінгу заступник директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Володимир Чемний.

За його словами, пологи у жінки були фізіологічні. Вона народила дівчинку вагою 2,5 кілограма. Дитина дихає самостійно і перебуває у стабільному стані. Новонароджена перебуває під наглядом медиків.

Наступного дня після пологів стан жінки погіршився. Породіллю підключили до апарату штучної вентиляції легень, але вона померла.

Зазначається, що жінка потрапила до пологового будинку на початку березня з плановою госпіталізацією за направленням, адже вона мала хронічну артеріальну гіпертензію. Утім, 10 березня вона потрапила до реанімації через високий тиск.

«Жодних ознак коронавірусу на момент переведення жінки в реанімаційне відділення не було. Проте 29 березня у неї різко піднялася температура, почалися явища дихальної недостатності, тобто симптоми як у хворих на коронавірус», — розповів чиновник.

Після цього породілля зізналася медикам, що повернулася з Польщі. Її перевели до окремого ізольованого приміщення. «У цей же час після обіду у жінки почалися пологи, і вона народила», — розповів Чемний.

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новини