НПН / Новости / У Києві на озері потонула вагітна жінка (Фото)

У Києві на озері потонула вагітна жінка (Фото)

У суботу, 7 серпня, на озері Радунка в мікрорайоні Райдужний у Києві потонула вагітна жінка 22-х років. Разом з нею відпочивав хлопець, який перебував у стані сп’яніння.

Чому не вгледів та не допоміг дівчині, він пояснити не зміг, зазначає dtp.kiev.ua. Однак повідомив, що вона перебувала на третьому місяці вагітності.

«Знову черговий нещасний випадок на озері Радунка мікрорайон Райдужний зі сторони Сільпо (Райдужна 15), потонула дівчина 22-х років. Зі слів п’яного хлопця, який відпочивав разом з нею, вона ще й була вагітна третій місяць. Чому хлопець не вгледів свою дівчину чи не допоміг, відповісти не може», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 17 липня на озері Радунка потонув чоловік. За попередніми даними, він заплутався у водоростях і не зміг вибратися. Біля водойми він випивав разом із товаришами. За даними громадської організації, люди на березі ніяк не відреагували, хоча бачили, як чоловік тонув. Тільки один з очевидців з іншого боку берега кинувся на допомогу, але не встиг врятувати чоловіка.

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новин

Джерело: «Обозреватель»