НПН / Новости / «Лідери «Національного корпусу» продали інтереси селян за шматок землі»

«Лідери «Національного корпусу» продали інтереси селян за шматок землі»

У той час, коли громади сіл Насташине Галицького району і Конюшки Рогатинського району боряться проти будівництва комплексу по вирощуванню свиней, за їх спинами окремі політики провертають афери спрямовані на вмисне збагачення.

Так, представники «Нацкорпусу», які активно надавали допомогу жителям у протидії будівництву, почали на цьому заробляти. Шляхом маніпуляцій, окремі з них, отримали землю в межах хутору Йосипівка, що входить до Явченської сільської ради Рогатинського району і продали її фірмі, яка будує згадану свиноферму.

Зазначена схема реалізовувалась за сприяння  голови Явченської сільської ради Ірини Іванової, син якої Микола Гуртовський є одним із лідерів «Національного корпусу» в Івано-Франківській області.

 

Крім нього, свої 2 га також отримали його однопартійці Солоненко Артур і Мельникович Назарій, які, до слова, є учасниками АТО.

В подальшому вони успішно продали землю представникам Львівської агрофірми «Лемберг-Агро» під будівництво свинокомплексу.
За інформацією місцевих мешканців допомогу «патріотам» надає колишній співробітник обласного СБУ Сергій Орловський, який теж отримав свої 2 га і продав їх за аналогічною схемою.
Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новини