НПН / Відео / “Динамо” в матчі з двома незабитими пенальті перемогло “Зорю” в УПЛ (Фото та Відео)

Київське “Динамо” в центральному матчі 3-го туру чемпіонату України з футболу в Прем’єр-лізі (УПЛ) обіграло луганську “Зорю”. Поєдинок у Запоріжжі на “Славутич-Арені” завершився з рахунком 1:2.

З перших хвилин гості позначили свій статус фаворитів, захопивши ініціативу в центрі поля. Підопічні Луческу, який за порадою лікаря в Запоріжжі не приїхав, впевнено атакували і змогли домогтися успіху вже на 18-й хвилині.

Після подачі Миколи Шапаренко з кутового Олександр Сирота спокійно головою переправив м’яч у ворота.

Забивши гол кияни стали грати по грі, але без особливого просування вперед. “Зоря” також нічого не могла зробити в нападі. Команді Скрипника не вистачало гостроти в завершальних фазах атак.

Після перерви луганчани кілька разів загрожували воротам Бущана, але голкіпер збірної України працював бездоганно.

Всі питання щодо переможця могли бути зняті на 70-й хвилині. Шевченко потягнув удар Миколенко, але на добиванні зіграв Буяльський і потрапив в руку Імерекову. Анатолій Абдула без роздумів вказав на 11-метрову позначку, пенальті Де Піна забити не зміг. Микита Шевченко вгадав напрямок і забрав м’яч.

Це помітно загострило ситуацію на полі. “Динамо” стало нервувати і на 75-й хвилині Сергій Сидорчук збив у своєму штрафному Кочергіна. Рефері призначив пенальті, але Фаворов потрапив в штангу.

Розв’язка наступила на 80-й хвилині. Після передачі Миколенко Буяльський ювелірним ударом під стійку зняв всі питання про переможця.

На останніх секундах “Зоря” все таки забила свій гол, але на більше часу не вистачило.Свій наступний поєдинок “біло-сині” проведуть 11 серпня вдома проти “Миная”.

Нагадаємо, що в першому турі “Динамо” на поле столичного НСК “Олімпійський” обіграло рівненський “Верес” – 4:0.

Джерело: “Обозреватель”