НПН / Видео / Семенченко «ЗЛИВ» наметове містечко (Відео)

Семенченко «ЗЛИВ» наметове містечко (Відео)

Семен Семенченко, він же Костянтин Грішин, «злив» і наметове містечко, і своїх підлеглих.

На відео добре видно, як за півгодини до штурму Семенченко разом з охоронцями виносить з табору особисті речі. Набиті баули і рюкзаки перенесли до номеру нардепа в готелі «Київ».

Про це «НПН» стало відомо у спільноті «Патріоти України» у Фейсбук.

Тобто Семенченко заздалегідь знав про плани поліції і завчасно втік з табору. Тому, його немає ні серед побитих, ні серед затриманих.

Костя Грішин поступив як завжди – злив тих, хто поруч і втік, щоб не потрапити під «роздачу». Чи може побіг за нагородою до свого поліцейського керівництва?

Семенченко «ЗЛИВ» наметове містечко

Семенченко «ЗЛИВ» наметове містечкоПрошу РЕПОСТСемен Семенченко, він же Костянтин Грішин, «злив» і наметове містечко, і своїх підлеглих.На відео добре видно, як за півгодини до штурму Семенченко разом з охоронцями виносить з табору особисті речі. Набиті баули і рюкзаки перенесли до номеру нардепа в готелі «Київ».Тобто Семенченко заздалегідь знав про плани поліції і завчасно втік з табору. Тому, його немає ні серед побитих, ні серед затриманих.Костя Грішин поступив як завжди – злив тих, хто поруч і втік, щоб не потрапити під «роздачу». Чи може побіг за нагородою до свого поліцейського керівництва?

Posted by Патріоти України on Montag, 5. März 2018

 • Голочка

  Брехня….брехня….і ще раз-брехня…! і,як завжди…А парубій,порох,вся зрада теж знали-чому не прийшли???чому дозволили незаконне побиття людей звірами без розпізнавальних знаків???

  • Секта свідків зради

   Де ви там бачили людей ? Типове безтрусе бидло, без певних занять.

   • Песиміст

    Ну ти точно не людина,а штатний троль мальдівський,за бабло пиздиш людям стецівськи методички.Морльний урод,що душу за бабло продав.ПНХ троль

 • Песиміст

  Це ж деза,яку Дзиндзя гівномет штатн йросповсюджує.Гнидьониш разом з беркутом помародьорив на людських речах під ВР,а тепер дезу гонить.Фекова стаття,