НПН / Мир / В спецвипуску програми «Орел и Решка» «Інтер» покаже персону нон-грата в Україні Катерину Варнаву

В спецвипуску програми «Орел и Решка» «Інтер» покаже персону нон-грата в Україні Катерину Варнаву

Телеканал оголосив про вихід спецвипуску тревел-шоу з російськими зірками

На телеканалі «Інтер» оголосили вихід спецвипуску «Орел и Решка. Звезды» – за участі зірок шоу-бізнесу, судячи зі списку, наданого прес-службою каналу, здебільшого російських: Олександр РевваАнфіса ЧеховаВіктор ВасильєвМарія ІваковаМихайло Башкатов.

Про це «НПН» стало відомо на сайті «Детектор Медіа».

Ба більше, найперший спеціальний випуск, який має вийти 10 грудня, вестиме Коля Серга та Катерина Варнава, якій, як ви пам’ятаєте, ще в травні 2017 року СБУ заборонило в’їзд в Україну на строк у п’ять років. Власне через це команда проекту Нового каналу «Хто зверху?», в якому довгий час російська артистка була телеведучою разом із Сергієм Притулою, була вимушена шукати їй заміну.

А от на «Інтері» той факт, що артистка є персоною нон-грата в Україні, нікого не зупинив. Тож перший випуск буде саме з нею. В рамках проекту Варнава та Серга подорожують в Дубаї.

«Це одна найбільш безбашених, неймовірних, найбільш пам’ятних пригод в моєму житті, – розповідає про враження від зйомок Варнава. – І я дуже давно так багато не ходила пішки! У Дурбаї ми кудись діставалися на маршрутці, кудись – поїздом або машиною, але в цілому – дуже багато ходили. І це було найскладніше. Хоча під кінець зйомок мені це навіть стало подобатися. Завдяки проекту я накачала собі такі ікри, що після програми я не влізаю в жодні джинси! Взагалі хочеться захопитися і просто сказати величезне спасибі знімальній групі. Вони стільки всього для мене зробили, придумали і з таким розумінням і терпінням поставилися до моєї персони. Хлопці, спасибі велике, я вас люблю, ви – найкращі!»

Також у спецвипусках тревел-шоу заявлені такі зірки як Алан Бадоєв, Жанна Бадоєва та Світлана Лобода.