НПН / Into АТО / «Війна» між ватажками ЛНР: відомий журналіст повідомив про виїзд Плотницького з сім’єю в Росію

«Війна» між ватажками ЛНР: відомий журналіст повідомив про виїзд Плотницького з сім’єю в Росію

Ватажок так званої Луганської народної республіки («ЛНР») Ігор Плотницкий, який вплутався в протистояння з «міністром внутрішніх справ» «ЛНР» Ігорем Корнетом, вивіз свою сім’ю в Воронеж (Росія), а сам живе в російському прикордонному місті Донецьк Ростовської області.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Сергій Іванов.

«Непорозуміння між колабораціоністами в «ЛНР» абсолютно прогнозовано списали на «велику українську ДРГ», частину якої доблесні «народні міліціонери» нібито затримали сьогодні вночі. Але «міністр» Корнет фактично звинуватив Плотницького у вбивстві колишнього «прем’єра» Ціпкалова, офіційною версією смерті якого до сьогоднішнього дня було самогубство», — зазначив він.

Іванов додав, що Корнет прямо не назвав прізвище Плотницького, але вдарив по його близькому оточенню.

«Цікаво, що в зверненні Корнета звучить фраза «спільно з МДБ». Це може означати, що захищати Плотницького Луб’янка більше не збирається, і лягає в логічну канву останніх подій…» — підсумував він.

Варто зазначити, що конфлікт між ватажком «ЛНР» Ігорем Плотницьким і Корнетом спостерігався вже досить давно, але останнім часом він увійшов у відкриту фазу. Журналісти бачать в даному конфлікті протистояння між групами впливу помічника президента РФ Владислава Суркова (куди входить Плотницкий) і ФСБ (куди входить Корнет).