НПН / Видео / Прихильники Саакашвілі засвистали Тимошенко: «Юлю-геть!» (Відео)

Прихильники Саакашвілі засвистали Тимошенко: «Юлю-геть!» (Відео)

Під час стихійного мітингу на кордоні група підтримки екс-голови Одеської облдержадміністрації Міхаіла Саакашвілі не сприйняла виступ голову партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко

Відео зі скандалом викладено у соцмережах.

Про це «НПН» стало відомо на сайті «Еспресо»

Після перетину державного українського кордону Саакашвілі провів мітинг, під час якого Тимошенко звернулась до натовпу.

Проте, люди не захотіли її слухати і почали викрикувати образливі вислови на її адресу. Натовп викрикував «Ганьба!» та «Юлю-геть!».

  • Спершу екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, якого влітку було позбавлено громадянства України, заявляв, що 10 вересня спробує потрапити до України через прикордонний пункт «Краківець» на Львівщині.
  • Однак, потім він відмовився від свого наміру й вирішив в’їхати потягом «Перемишль-Київ». Його супроводжували нардепи Юлія Тимошенко, Сергій Власенко, Віктор Чумак, Юрій Дерев’янко, Мустафа Найєм та екс-голова СБУ Валентин Наливайченко.
  • «Укрзалізниця» зупинила потяг з Саакашвілі на території Польщі, пояснивши таке рішення відмовою політика вийти з поїзда.
  • Одночано з цим на «Краківці» поліція затримала біля 100 «тітушок», в яких було вилучено газові балончики та пістолет.
  • Прикордонники заявляли, що не впускатимуть Саакашвілі до України, й у разі його появи на кордоні вилучать у політика три тепер вже недійсних українських паспорти — 1 внутрішній та 2 закордонних.
  • Ввечері стало відомо, що Саакашвілі намагається потрапити до України через пункт пропуску «Шегені».
  • Після того, як прихильники політика зчинили бійку з прикордонниками, натовп провів його на територію України. При цьому процедуру прикордонного контролю ніхто з цих осіб не проходив, що є кримінальним правопорушенням.