НПН / Регионы / Волынь / Волинські шахти фінансуватимуть китайські інвестори

Волинські шахти фінансуватимуть китайські інвестори

sffsd43deНа Волині неосвоєні з бюджету залишки коштів хочуть перенести для продовження фінансування об’єктів незавершеного будівництва на наступний рік.

Про це стало відомо під час засідання апаратної наради у голови Волинської ОДА Володимира Гунчика сьогодні, 18 січня — повідомляють «Волинські новини».

«Це дає можливість більш реалістично сформувати програми реалізації по фондах регіонального розвитку», — зазначив очільник області.

Однак, з його слів, завершення будівництва об’єктів, що мають великий обсяг фінансування, швидше за все, не зможуть бути реалізованими протягом 2016 року.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, китайці готові інвестувати у вугільну галузь волині $3,5 мільярда. Про це йшлося напередодні нового року під час зустрічі керівників волинських копалень, ДП»Волиньвугілля» та профспілки гірників з представниками потенційного інвестора — Китайською машинобудівною компанією «SANYI».

Минулого тижня у рамках робочої зустрічі голови Волинської ОДА з високопосадовцями у столиці, відбулося обговорення співпраці в частині фонду регіонального розвитку, зокрема, мову вели про подальшу долю Волинського вугільного басейну.

Щодо питання співфінансування шахт Нововолинська на 2016 рік, то у рамках зустрічі відбулася презентація проекту розвитку шахти № 10, реорганізація шахти «Бужанка» і шахти № 9.

«Уже ведуться перемовини з інвесторами з Китайської Народної Республіки, а Міністр дав відповідні доручення керівникам департаменту та керівникам міністерств», — наголосив губернатор.