НПН / Регионы / Волынь / У Старій Вижівці відкрили стелу пам’яті Героїв.

У Старій Вижівці відкрили стелу пам’яті Героїв.

Іван-Омельчук-Олександр-Пирожик-Олександр-Самосик-Анатолій-Лавринюк-біля-стели-Героям-у-Старій-Вижівці-848x636У Старій Вижівці відкрили та освятили стелу пам’яті Героїв.

Учора, 17 січня, активісти Старовижівської районної організації ВО «Свобода» у селищі Стара Вижівка урочисто відкрито пам’ятну стелу Героям Небесної сотні та загиблим у російсько-українській війні. Стелу встановили на території новозбудованого храму Василія Великого Української православної церкви Київського патріархату — пише «Волинське агентство розслідувань».

Освятили стелу священики УПЦ КП на чолі з митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом. На стелі викарбувані їхні імена загиблих Героїв Старовижівського району: Бугайчук Сергій Анатолійович, Артемук Олександр Іванович, Тарасюк Богдан Володимирович.

«Відкриття та освячення першого величного та просторого українського храму в райцентрі Стара Вижівка – це, безперечно, неординарна подія. Символічно, що тут же, навпроти виходу з храму, наші побратими зі «Свободи» облаштували пам’ятну стелу нашим новітнім Героям. І кожен відвідувач українського храму, помолившись за Україну та українських Героїв, зможе підійти і вклонитися їхній світлій пам’яті. Привести сюди своїх дітей та внуків, щоб знали своїх Героїв в обличчя, щоб шанували», – прокоментував подію присутній на урочистостях заступник голови Волинської «Свободи», перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик.