НПН / Новости / «Слуги народу» на засіданні Ради обговорювали «алкопаті», а нардеп від ОПЗЖ вирішив поласувати бичками (Фото)

«Слуги народу» на засіданні Ради обговорювали «алкопаті», а нардеп від ОПЗЖ вирішив поласувати бичками (Фото)

Сьогодні у Верховній Раді України розглядали поправки до законопроєкту про гральний бізнес. При цьому нардепи були зайняті не лише законотворчою діяльністю: наприклад, депутати від «Слуги народу» обговорювали «алкопаті».

Про це повідомляють #Букви.

Дискусія про “алкопаті” велася в чаті “слуг народу” під назвою “Слуга народу. Комітет” (мова, вірогідно, йде про комітеті ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики).

Згідно із листуванням, яке вдалося зафіксувати кореспонденту #Букв, один з учасників розмови запропонував “зробити вечірку в форматі алко-туризму”.

Це викликало жваву дискусію серед “слуг”, які залишали репліки такого змісту: “Жахнемо! Жахнемо! Жахнемо! Четвертий тост, плавали, знаємо)”, “Прямо фестиваль намічається!” тощо.

Тим часом народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Чорний вирішив поласувати бичками просто  в залі засідань ВР.

Варто відзначити, що це не вперше, коли депутати їдять у залі Парламенту. Наприклад, торік  у жовтні  народні депутати від партії “Голос” влаштували “перекус” на робочому місці в залі ВР. За подібним заняттям був помічений і нардеп від “Слуги народу” Олександр Дубінський.

Раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив народним депутатам, що не можна їсти, курити й задовольняти будь-які фізіологічні потреби в сесійній залі Парламенту. Він зазначив, що зал ВР – “це не їдальня” і “не місце для куріння”.

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новини