НПН / Into ООС / Антитеррор / Геращенко розказав, яке звинувачення висунуть «мінеру» мосту Метро в Києві

Геращенко розказав, яке звинувачення висунуть «мінеру» мосту Метро в Києві

Чоловіку, затриманому за погрози підірвати міст Метро в Києві, буде висунуто звинувачення у спробі терористичного акту.

Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в коментарі «Сьогодні«. Він також назвав кілька ймовірних причин інциденту.

«Ситуація така, що навесні, на думку психологів, завжди загострюються почуття в тих людей, у яких є складнощі з психікою. Це перше. Друге: після двох місяців карантину в багатьох людей накопичилася певна злість, ненависть до того, що відбувається в суспільстві. Можливо, це теж частина проблеми», – сказав Геращенко.

Заступник міністра відзначив, що інцидент на мосту владнали професійно, поліція негайно виїхала на місце, про яке заявив підозрюваний. Він також додав, що переговори з затриманим особисто проводив начальник поліції міста Києва Андрій Крищенко.

«Ця особа(чоловік, який погрожував підірвати міст. – Ред.) затримана, буде пред’явлено звинувачення у спробі терористичного акту, і далі його буде направлено на психіатричний огляд для того, щоб з’ясувати його осудність. Добре, що все закінчилося безпечно. І погано, звичайно, що десятки тисяч киян і гостей міста були змушені стояти в заторах, бо нам треба було перекрити міст. Тому що ми діяли, виходячи з ситуації, якби в нього була справжня вибухівка», – підкреслив Геращенко.

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новини