НПН / Регионы / Харьков / Блоги / ПОБИТТЯ ДІВЧИНИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПІД ХАРКОВОМ: ПОСТРАЖДАЛА ПРИЯТЕЛЮВАЛА ЗІ СВОЇМИ КРИВДНИЦЯМИ (ВІДЕО)

ПОБИТТЯ ДІВЧИНИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПІД ХАРКОВОМ: ПОСТРАЖДАЛА ПРИЯТЕЛЮВАЛА ЗІ СВОЇМИ КРИВДНИЦЯМИ (ВІДЕО)

Про причину конфлікту молодих людей у Феськах не здогадуються.

Побиття дівчини у селищі Феськи Харківської області групою молодих людей гаряче обговорюється мешканцями цього населеного пункту, передає кореспондент ТСН.

Дівчині 19 років, її звуть Інна. Інвалідність отримала у дитинстві – тоді вона потрапила в автомобільну аварію і відтоді має особливості розвитку, розповіли односельці. Через це вісім класів дівчина навчалася вдома, а 9-й вже у школі, у звичайному класі. Як запевнили у навчальному закладі, Інну там ніхто не ображав. А з компанією своїх кривдниць дівчина навіть товаришувала. Про те, чому стався конфлікт, односельці не здогадуються, подія їх, звичайно, шокувала.

У сільській раді кажуть, діти начебто не перебували на обліках у правоохоронних органах. Однак деякі з компанії – дівчата з неблагонадійних родин, росли у неповних родинах.

Раніше у Мережі

Під Харковом компанія побила та змусила просити вибачення на колінах 19-річну дівчину з інвалідністю
з’явилось відео з побиттям дівчини — її ставили на коліна, штурхали та змушували вибачатись. За версією одного з кривдників Інни, вона начебто розпускала плітки, за що її і побили.

Побита дівчина звернулась з заявою про побиття до поліції. Правоохоронці з’ясовують всі обставини події.

Кореспондентка ТСН Юлія Семененко.

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новини