НПН / Видео / Українці застрягли в Польщі дорогою з Мексики: деталі скандалу

Українці застрягли в Польщі дорогою з Мексики: деталі скандалу

Українські туристи, які поверталися з Мексики, застрягли в аеропорту Варшави. Це трапилося через те, що український авіаперевізник скасував рейс.

Про це в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL розповіла українка Катерина, яка летіла з Канкуна (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Поляки сказали: «Схоже, ваша країна вас покинула, рейс скасували, а що з вами робити ми не знаємо». І пішли розбиратися. Забрали паспорти і сказали чекати, видали їжу», – розповідає дівчина.

За її словами, в невизначеній ситуації опинилися приблизно 30-40 громадян України. Всі вони летіли з Мексики польським рейсом.

«Польський борт погодився взяти українських громадян, нас усіх збирали по різних країнах Латинської Америки. Взагалі рейс із Перу летів, я підсіла в Канкуні в Мексиці. Прилетіли до Варшави, повинна була бути пересадка на Sky Up до Києва, поки долетіли його скасували», – зазначила Катерина.

Разом із тим, українка наголосила, що український консул постійно перебуває на зв’язку з громадянами. Він обіцяє організувати автобуси і довезти людей до Львова, але поки невідомо, чи вдасться це.

«Від себе можу сказати, що консулка України в Мексиці дуже гарно працює, їй окрема подяка. Вона на зв’язку 24/7, щодня пропонувала варіанти повернення і весь час відстежує, де ми і як», – додала дівчина.

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новини