НПН / Видео / В Україні відзначають День СБУ: зворушливе відео і як привітав Зеленський (Відео)

В Україні відзначають День СБУ: зворушливе відео і як привітав Зеленський (Відео)

Головне завдання спецслужби — це захист державної безпеки

Поки Служба безпеки України чекає свого реформування, сьогодні її співробітники святкують професійне свято – 28-й річницю створення СБУ.

«Прекрасно знаю, що для вас служба – не просто робота, а покликання, що проходить через все ваше життя. Це місія, яку ви з честю виконуєте. І саме завдяки вам СБУ гідно зустрічає свій день народження. Наше завдання – гарантувати безпеку українців за всяку ціну. А іноді вона дуже висока – минулий рік поповнив список героїв, які поклали своє життя на сході України. Пам’ятаємо кожного з них», – зазначив глава відомства Іван Баканов.

Він нагадав, що спецслужба, як і вся країна, сьогодні бореться з новим викликом світового масштабу – пандемією. Днями СБУ викрила провокаторів, які поширювали фейки про коронавірус.

«Боротьба з агресором в гібридної війні, контррозвідка і кібербезпека, захист національної державності і об’єктів критичної інфраструктури, робота слідчих органів – по кожному з цих напрямків ми маємо результати. І, я впевнений, що відданість, принциповість і компетентність СБУ дозволить досягти нашої головної мети – щоб кожен українець міг відчувати себе в безпеці», – підкреслив Баканов.

В свою чергу президент Володимир Зеленський зазначив, що Служба безпеки довела свою спроможність гідно протистояти будь-яким викликам.

«Тероризм, зовнішня агресія і підривна робота, гібридна війна, кібератаки – в таких умовах сьогодні ведеться боротьба за українську незалежність. Служба безпеки щодня доводить свою дієвість і результативність. І я впевнений, що трансформації, які чекають Службу найближчим часом, тільки посилять її та сприятимуть головному – ефективному захисту державної безпеки. Ваша боротьба не проходить без втрат. Ми схиляємо голови перед загиблими і їх сім’ями, але пам’ятаємо, що зобов’язані продовжувати нашу спільну справу і перемагати. Бажаю вам стійкості в боротьбі за Україну, за нашу свободу і незалежність, за майбутнє наших дітей», – йдеться в привітанні, текст якого опублікований на сайті президента.

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новини