НПН / Into ООС / В «Укрзалізниці» взяли на роботу «генпрокурора ДНР»: подробиці скандалу

В «Укрзалізниці» взяли на роботу «генпрокурора ДНР»: подробиці скандалу

«Укрзалізниця» потрапила в черговий скандал. Там на одну з ключових посад призначили прихильника «русского міра» Ігоря Сагунова, якого пропонували на пост «генпрокурора ДНР«.

Одіозного кандидата просуває директор Південно-Західної залізниці Григорій Бевз, який обійняв цю посаду в грудні 2019 року. Сагунова він поставив своїм заступником із безпеки, повідомляє «Фактор«.

Видання написало, що уродженець Макіївки Сагунов у різні роки працював у підрозділах прокуратури Макіївки, міста Донецька й Донецької області. У квітні 2012 року його призначили прокурором Донецька.

«У 2014 році Сагунов був відвертим прихильником «русского міра» й активістом на мітингах у Донецьку. Нам вдалося розшукати список кандидатур в «уряд» так званої ДНР, де Ігоря Сагунова Кремль рекомендував як генерального прокурора окупованої частини Донецької області», – йдеться в публікації.

Список, про який йдеться, було знайдено у зламаному хакерами листуванні помічника президента РФ Владислава Суркова, який негласно від імені Кремля «опікується» Україною.

«На підконтрольній території Ігор Сагунов з’являється в 2017 році, почавши діяльність в ДП «Артемсiль«, – зазначають автори.

Звільнився, але залишився в штаті

В «Укрзалізниці» в коментарі OBOZREVATEL неофіційно підтвердили, що скандальний експрокурор у них працює. Там не розуміють, як його могли взяти до них на роботу.

«Він був працевлаштований три місяці тому на посаду в.о. заступника начальника з безпеки Південно-Західної залізниці. Минулого тижня (тобто до 18 січня, – Ред.) його звільнили. Водночас він продовжує перебувати в штаті. Але вже не в Південно-Західній залізниці, а як співробітник відділу безпеки «Укрзалізниці». Ми теж не розуміємо, як таке призначення стало можливим і що взагалі відбувається», – на правах анонімності сказали представники УЗ.

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новини