НПН / Регионы / Одесса / Блоги / «П*ЗД*Й К СЕБЕ ДОМОЙ». В ОДЕСІ П’ЯНА ПРОДАВЧИНЯ ВІДМОВИЛАСЯ ГОВОРИТИ УКРАЇНСЬКОЮ З ПОКУПЦЕМ (ВІДЕО)

«П*ЗД*Й К СЕБЕ ДОМОЙ». В ОДЕСІ П’ЯНА ПРОДАВЧИНЯ ВІДМОВИЛАСЯ ГОВОРИТИ УКРАЇНСЬКОЮ З ПОКУПЦЕМ (ВІДЕО)

Жінку вже звільнили з роботи.

В Одесі виник скандал через продавчиню місцевого супермаркету, яка напідпитку лаялася на одного з клієнтів та відмовлялася спілкуватися з ним українською.

Відео з інцидентом опублікували у соціальних мережах  учора, 17 січня. За добу воно зібрало понад 180 тисяч переглядів. Судячи з усього, жінка відмовилася говорити із клієнтом українською.

«Я не буду спілкуватися з тобою українською мовою. П*зд*й к себе домой і там розмовляй українською мовою. Но в Одессе ты не будешь розмовляти українською мовою (наведено мовою оригіналу – Ред.)», — казала жінка.

Вона поводилася неадекватно і була нетверезою. Директор магазину Іванна Левицька повідомила «Укрінформу», що скандальне відео бачила. Продавчиня була на стажуванні всього тиждень і відучора звільнена.

«Про нічний конфлікт в магазині ми дізналися з соцмереж, одразу ж проінформували про це директора мережі Тетяну Горячева, і після з’ясування всіх обставин було видано наказ про звільнення з роботи продавчині-стажерки», — зазначила Левицька.

За словами директорки торговельної мережі, продавчиня допустила «зловживання алкоголем, нецензурну лайку та ігнорування державної мови при спілкуванні з покупцями».

Увага! На відео міститься ненормативна лексика. 

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новини