НПН / Гламур / АЛЛА МАЗУР ПОВІДОМИЛА ПРО ВИЯВЛЕНУ В НЕЇ ТЯЖКУ ХВОРОБУ

АЛЛА МАЗУР ПОВІДОМИЛА ПРО ВИЯВЛЕНУ В НЕЇ ТЯЖКУ ХВОРОБУ

У телеведучої виявили злоякісну пухлину. 

Телеведуча ТСН.Тижня на телеканалі «1+1» Алла Мазур повідомила про свою тяжку хворобу.

«У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я — починаю боротися», — написала ведуча у Facebook.

Алла Мазур зазначила, що спочатку не хотіла розповідати публічно про свою хворобу.

«Піймала себе на бажанні закритися в собі і певний час так робила. Але згодом зрозуміла: не можна боятися. Ми мусимо змінити ставлення до онкохвороб у суспільстві. Навчитися говорити про них — відкрито і спокійно. І з рівня трагедії — переводити на рівень проблеми. Яку — можна вирішити. Бо це, звісно, не нежить. Але давно не вирок. Медицина навчилася справлятися з цим — в багатьох випадках. Головне — виявити вчасно. Тому — вирішила розказати вам», — написала телеведуча.

Вона каже, що вчасно виявила хворобу.

«Вдячна собі, що таки знайшла час для огляду. Вдячна українським лікарям, які вчасно відправили на біопсію: виконавши міжнародний протокол. Вдячна за допомогу моїй родині, моїм друзям, моїм колегам з ТСН, готовим підставити плече у важку хвилину. Сподіваюсь на делікатність колег з інших видань. І розказую, щоб надихнути кожну українську жінку — особливо після 45-ти — проходити профілактичний огляд хоча б раз в рік. І зробити це — невідкладно. Ставитись до себе уважно. Знаходити час — і перевірятись. Бажано — кількома способами. І навіть в кількох установах. Тоді шанси на здорове життя значно зростають», — наголошує телеведуча.

Я знаю: про це у нас не люблять говорити публічно. Воліють залишити в колі близьких друзів і родини. І згадують в…

Gepostet von Алла Мазур am Dienstag, 12. November 2019

Алла Мазур додала, що «це всі подробиці, які вважаю доречним повідомити зараз. Боротьба почалася, і я вже відчула: шлях не буде легким. Але я планую працювати далі, не випадати з життя. І вірю, що наступний пост на цю тему — нехай і через певний час — буде про перемогу. Тоді і розповім все докладніше. Якщо у вас з’явиться бажання допомогти — прошу підтримати маленьких підопічних фонду «Таблеточки». Онкохворих діток, які завжди потребують найбільшої нашої уваги».

Підписуйтесь на #НПН# в Telegram-канал https://t.me/npn_net_ua. Отримуйте тільки самі свіжі новини!