НПН / Into ООС / «Вони нічого не порушують!» В Україні зареєстрована партія на чолі з Пушиліним

«Вони нічого не порушують!» В Україні зареєстрована партія на чолі з Пушиліним

В Україні безперешкодно існує політична партія «МММ», яку очолює ватажок терористів «ДНР» Денис Пушилін.

Про це розповів в інтерв’ю «Сегодня» народний депутат від фракції «Слуга народу», заступник голови Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олександр Качура.

«Ми постараємося вирішити проблему «фейкових» політсил. Як юрист і депутат, я ініціював в Мін’юсті процедуру анулювання свідоцтв про реєстрацію партій, які або не брали участь у виборах протягом декількох десятків років, або порушували законодавство. Ви знаєте, що в Україні досі зареєстрована партія «МММ», яку очолює Денис Пушилін? « – поділився він.

В Україні зареєстрована партія на чолі з Пушиліним

За словами Качури, коли він спробував з’ясувати, як це стало можливим, почув у відповідь в органах державної влади, що «вони нічого не порушують».

«Як я розумію, у нашого нового міністра юстиції Дениса Малюськи є політична воля, щоб вирішити питання з подібними партіями. Які або не вели активної політичної діяльності, не брали участі у виборах, в тому числі місцевих, протягом останніх п’ятнадцяти років. Або, як у випадку з «МММ», несвоєчасно створили осередки. Або подавали завідомо недостовірні дані під час реєстрації. З трьох цих підстав ми можемо очистити політичне поле від «кишенькових», «диванних», «фейкових» партій «, – зазначив нардеп.

Качура має намір заборонити партію Пушиліна «МММ»

Качура також розповів, що міністр юстиції вже дав завдання профільному департаменту проаналізувати ситуацію і подати свої висновки щодо подачі в суд позовів щодо анулювання свідоцтв таких політсил. «По суті, замість 320 партій у країні може залишитися близько сотні. Але тих, хто дійсно реально веде політичну діяльність», – резюмував він.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.