НПН / Видео / «Ми брати!» Харківський депутат приїхав до Скабєєвої «мирити народи» (Відео)

«Ми брати!» Харківський депутат приїхав до Скабєєвої «мирити народи» (Відео)

Член політради Опозиційної платформи — За життя і депутат Харківської міської ради Андрій Лесик заявив на КремльТВ, що український і російський народ — брати.

Він з’явився ефірі пропагандистської програми 60 хвилин, ведучими якої є затята українофобка Ольга Скабєєва і її чоловік Євген Попов .

Кого в Україні більше, тих, хто виставляє варту у формі вермахту, чи таких, як ми, людей абсолютно нормальних? — видала Скабєєва, продемонструвавши сюжет про фестиваль реконструкції звільнення від фашистів, який пройшов на Київщині.

Лесик у Скабєєвої назвав українців і росіян братами

Скріншот з відео

Нічого особливого я не бачу в тому, що приїхав до вас. Хочу, щоб люди розуміли, що Україна інша. Таких людей 0,00..%. Наша країна під зовнішнім управлінням продовжує залишатися, — висловився він.

Моя позиція, я хотів би, щоб червоною лінією це пройшло, — що українці і росіяни — два братні народи. 9 травня — те, що нас об’єднує. На жаль, людей, які висловлюють позицію, карають. Я сам сидів у СІЗО за пост у Facebook, якого не було, — сказав він, відхрестившись від двох кримінальних проваджень.

Лесик запевнив, що нікого не боїться, тому поїхав в Росію, щоб помирити народи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.