НПН / Into АТО / Вісім російських окупантів вдалися до самознищення

Вісім російських окупантів вдалися до самознищення

Уже третю добу поспіль бойовики продовжують підриватися на власних мінах в одному й тому ж місці.

#Вибуховий_фінал

Протягом останніх трьох-чотирьох діб на дорозі поблизу населеного пункту Нова Ласпа (тимчасово окупована територія) відбуваються, м’яко кажучи, дивні речі із просто феєричними, в усіх відношеннях, наслідками.

Про це «НПН» стало відомо на сторінці «Styletinfo» у Facebook.

І
Сьогодні Пресцентр ОС повідомляв про підрив автомобіля з бойовиками на міні, встановленій попередніми ротаціями 1-го армійського корпусу збройних сил РФ, який ворожі пропагандисти називають «народною міліцією ДНР».

ІІ
Через декілька годин інтернет-видання «repliyua» опублікувало повідомлення волонтера, тренера снайперів ООС Олександра Карп’юка. Кажуть, що снаряд двічі в одну воронку не падає. Зате, як показує практика, криворукі терористи цілком успішно підриваються вдруге на тій самій дорозі завдяки мінам, встановленим своїми ж «високоінтелектуальними» та ідеально тверезими колегами. Причому — наступного ж дня.

ІІІ
Сьогоднішня доба втішила нас продовженням історії. Місцеві мешканці, які, не причетні до діяльності незаконних збройних формувань, однак, на жаль, не мають можливості покинути тимчасово окуповану територію, повідомили про різке посилення тиску з боку бойовиків. «Іхтамнєти» тероризують мирних громадян, звинувачуючи у сприянні неіснуючій українській ДРГ. Це пов’язано із тим, що (вже втретє підряд), залишки того ж не позначеного на картах мінного поля незаконних збройних формувань «спрацювали» по автомобілю з бойовиками.

Від небайдужих громадян нам стало відомо, що протягом цих трьох діб вісім російських окупантів звільнили вакансії у незаконних збройних формуваннях та вибули за допомогою своїх товаришів у лікарню селища Кальміуського. Двоє із них – зовсім холодними. Життя інших шести під великим питанням. Функціональність у відмінному стані, тобто такому, що явно не дозволить продовжувати участь у збройній агресії проти України.

Із достовірних джерел нам відомо, що протягом цих трьох-чотирьох діб на ділянці, де відбулися вказані події, ніяких бойових дій не було. Воїни Об’єднаних сил суворо дотримувалися законодавства, міжнародних домовленостей і вогню по противнику не вели.

У той же час, ми вітаємо та схвалюємо дії орків, спрямовані на знищення техніки й особового складу російських окупантів в Україні.

Окрема подяка чесним російським мінам, які знають, по кому «спрацьовувати», самогону поганої якості, російським саперам-аматорам, ворожим водіям-невмійкам та іншим учасникам «спецоперації».

Джерело: Стилет

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.