НПН / Into АТО / Викриття чергового фейку «ЛНР» (Фото)

Викриття чергового фейку «ЛНР» (Фото)

Схоже, що «народ Донбасу», як полюбляють писати російські пропагандисти та їхні адепти, все більше розчаровується в ідеях «русского мира» та РФ. Щоб зберегти цю ілюзію, представники окупаційної влади вдаються до різноманітних заходів – від зомбування населення через ЗМІ до імітації масової підтримки країни-агресора.

Досить показовим у цьому плані стало «святкування» Дня Росії, яке відбулося на 12 червня 2019 року на Театральній площі в Луганська. На нього, як свідчать документи, у кращих радянських традиціях людей (насамперед бюджетників) заганяли як худобу.

Зокрема, у листі «Министерства здравохранения ЛНР» №3767 від 10.06.2019 наказано забезпечити участь членів трудових колективів «в урочистому мітингу», а також доведена квота для кожного медичного закладу (від 20 до 300 чол., загалом близько 1,5 тисяч осіб).

Потім все це супроводжувалося «красивою» телевізійною картинкою. Ось так вони і живуть – у вигаданих і ніким не визнаних (навіть Росією) «республіках», намагаючись фейками замінити реальне життя.