НПН / Into АТО / «Гори, гори ясно»: в «ДНР» спалили будинок ватажка терористів (Відео)

«Гори, гори ясно»: в «ДНР» спалили будинок ватажка терористів (Відео)

В окупованій Ясинуватій на Донбасі згорів будинок «глави Міністерства внутрішніх справ ДНР» Олексія Дикого.

Пожежа трапилася в липні ще до початку «хлібного перемир’я». Відповідне відео, зняте дроном, опублікував на своїй сторінці у Facebooк фонд «Повернись живим» (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

«Це відео було знято ще до оголошення чергового перемир’я. Прямо посеред тимчасово окупованої Ясинуватої згорів будинок «глави МВС» так званої ДНР Дикого Олексія Олександровича. Зазвичай окупанти у всіх своїх бідах звинувачують українські ДРГ, але не цього разу. Такого нахабства вони не очікували, тому вирішили взагалі замовчати цей факт», – написали під відео.

 

Користувачі бурхливо відреагували на «випадкову» пожежу. «Дивилася б вічно», «Шкода, що не він сам», «Гори, гори ясно», «Згорів сарай, гори і хата», «Яка сумна новина», «Що посієш, те й пожнеш», «Бог дав  бог забрав», «Це красиво», – написали в коментарях.

У Ясинуватій "випадково" згорів будинок одного з главарів "ДНР"

Це відео було зняте ще до оголошення чергового перемир'я. Просто посеред тимчасово окупованої Ясинуватої згорів будинок "голови "МВС" так званої "ДНР" Дикого Олексія Олександровича.Зазвичай окупанти у всіх своїх негараздах звинувачують українські ДРГ, але не того разу. Такої нахабності вони не очікували, тому вирішили взагалі замовчати цей факт.Завдяки людям, що допомагають нашому фонду, військові мали змогу зняти на відео результат неперевершеної операції. Насолоджуйтесь і не забувайте допомагати армії, що оберігає ваш спокій: https://clc.to/dOPpSgАвтор: Rustam MustafaevФонд "Повернись живим"

Gepostet von Повернись живим am Mittwoch, 28. August 2019