НПН / Into АТО / НА ДОНБАС ПРИБУЛИ ДОДАТКОВІ ДИВЕРСІЙНІ ГРУПИ ЗІ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦЯМИ ЗБРОЙНИХ СИЛ РОСІЇ — РОЗВІДКА

НА ДОНБАС ПРИБУЛИ ДОДАТКОВІ ДИВЕРСІЙНІ ГРУПИ ЗІ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦЯМИ ЗБРОЙНИХ СИЛ РОСІЇ — РОЗВІДКА

На тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях з Ростовської області прибули додаткові диверсійні групи зі складу підрозділів спеціального призначення ЗС РФ.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ з 1 вересня ц.р. збільшило інтенсивність заходів з провокування загострення обстановки на лінії зіткнення. Зокрема, активізовано диверсійно-розвідувальну діяльність та снайперські обстріли позицій Об’єднаних сил за рахунок прибулих на передові позиції з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ додаткових диверсійно-розвідувальних груп та снайперських пар.

Водночас на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях з Ростовської області прибули додаткові диверсійні групи зі складу підрозділів спеціального призначення ЗС РФ. При цьому, противник продовжує використовувати для прихованого переміщення особового складу, озброєння, військової техніки, боєприпасів з Росії на тимчасово окуповану територію неконтрольовані українською владою ділянки кордону поза пунктами контролю.