НПН / Видео / «Чому розплетена коса»: у Франківську Тимошенко зустріли скандальними плакатами та квитком на Москву (Фото та Відео)

«Чому розплетена коса»: у Франківську Тимошенко зустріли скандальними плакатами та квитком на Москву (Фото та Відео)

До Івано-Франківська 12 листопада прилетіла лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Місто зустріло її листівками політичного характеру, пише Фіртка.

На зображенні Юлія Тимошенко цілує святиню з рук Московського патріарха Кирила. Поруч — подружжя Порошенко з Вселенським патріархом Варфоломієм. Напис теж красномовний «У кожного свій патріарх і своя церква-матір».

Також кілька десятків іванофранківців в масках Тимошенко влаштували акцію з плакатами перед входом у будівлю обласної філармонії, де запланована зустріч із медиками.

На плакатах красувалися гасла «Голосуй за Юлю і отримай дулю»«Може взяти курс на політичну пенсію?» і навіть «Чому розплетена коса?». Також біля них стояла жовта валіза з інструкцією по догляду за внуками, квитком у Росію та «тигрюлею».

Gepostet von Перший Політичний am Montag, 12. November 2018

Акція викликала невдоволення серед місцевих «батьківщинців». Вони намагалися з’ясувати у пікетувальників, хто у них головний, скільки учасникам заплатили та навіщо їм це. Активісти кажуть, що представляють спільноту “Граблі”.

Відомо, що на зустріч з кандидатом у президенти було «запрошено» близько 500 осіб: партійців, місцевих медиків та колишніх кандидатів в депутати від блоку Тимошенко. За чутками, медиків відправляли на зустріч за вказівкою.