НПН / Новости / У журналіста «1+1» Дубинського знайшовся ще один будинок на Солом’янці біля посольства Індонезії

У журналіста «1+1» Дубинського знайшовся ще один будинок на Солом’янці біля посольства Індонезії

В журналіста вже є вісім квартир в Києві та заміський будинок в Круглику.

Скандал навколо нерухомості ведучого програми «Гроші» телеканалу «1+1» Олександра Дубинського отримав продовження. Журналіст не тільки скуповує квартири в центрі, а й будує будинок на своїй ділянці на вулиці Клінічній у Солом’янському районі Києва, пише «Народна правда».

У серпні 2014 року Дубинський купив старенький будиночок площею 79,5 кв. м з ділянкою 7,5 соток в Києві на вулиці Клінічній по сусідству з посольством Індонезії на Солом’янці. Ось дві виписки з реєстру нерухомості про ці покупки.

Одноповерховий будиночок повоєнної забудови, який і зараз ще можна побачити на картах Google, вартості не мав. Журналіста, очевидно, цікавила виключно ділянка під забудову. На сайтах оголошень про продаж нерухомості ділянки в районі Клінічної пропонуються за ціною від 200 тисяч доларів.

На місці старого будинку в минулому році журналіст побудував новий. Коробка котеджу вже готова, але зовнішня обробка ще не завершена. Будинок відносно невеликий — на відміну від дачі в Круглику, в це будівництво поки великих коштів не вкладено. Але і сама по собі коробка такого будинку, як пояснили в декількох будівельних фірмах, коштує дорожче, ніж журналіст офіційно заробляє за рік роботи на телеканалі «1+ 1».

Журналісти зв’язалися з Олександром Дубинським по телефону. Він, на жаль, відмовився коментувати будь-які питання про свою нерухомість. Журналісти так і не дізналися, навіщо йому знадобився будинок в Києві при наявності восьми квартир в столиці (одна з них має площу понад 160 кв. м) і заміського будинку в Круглику (10 км від КП по Одеській трасі). Також не було можливості з’ясувати, чому він називає публікації про його нерухомість і земельні ділянки замовленням, якщо вся інформація підтверджується даними з державного реєстру. Там чорним по білому зазначено, чим володіє Дубинський і коли він робив придбання.

Нагадаємо, нерухомість Дубинського потрапила у фокус уваги ЗМІ після повідомлення про придбання журналістом квартири в елітному житловому комплексі «Французький квартал» за адресою Саперне Поле, 14/55. Дубинський заплатив за неї приблизно 75-85 тисяч доларів. Навіть відкладаючи три роки всю свою зарплату, накопичити на квартиру ведучий не міг. За 2016-2017 роки Дубинському офіційно виплачено роботодавцем 1,5 млн грн.

Квартира у «Французькому кварталі» в Дубинського восьма за рахунком. Майже всі  квартири , які належать Дубинському і його дружині, здані в оренду, але з 2014 року ні телеведучий, ні його дружина не декларували доходи від підприємництва. У деклараціях, які щорічно подаються до податкових органів, підприємець Олександр Дубинський вказує нулі, тобто орендний бізнес веде нелегально, злісно ухиляючись від сплати податків.

Одночасно зі скупкою елітних квартир журналіст інвестує в заміську нерухомість. У 2013 році Дубинський купив п’ять земельних ділянок біля озера Віта під Києвом. Зараз на ділянках Дубинського ведеться будівництво котеджного містечка. Один з будинків буде належати журналісту «1+1» Євгену Плінському.

Дубинський заявив, що про його доходи та витрати «печуться шахраї, які щодня обкрадають бюджет на мільярди». Журналіст спробував висміяти інформацію про котеджне містечко і навіть спонсорував кілька фейкових публікацій на інформаційних сайтах. Але експерт Андрій Золотарьоврозкрив комбінацію Дубинського.

Політолог Олексій Голобуцький назвав Дубинського і Плінського «шавками Коломойського», які «нічим не відрізняються від корупціонерів».