НПН / Новости / Газета ЧАС зірвала таємні плани Кирила і Московської церкви. Онуфрій відмовив Кирилу і не прилетів до Гомеля на зустріч з ним

Газета ЧАС зірвала таємні плани Кирила і Московської церкви. Онуфрій відмовив Кирилу і не прилетів до Гомеля на зустріч з ним

Після того, як гахета ЧАС оприлюднила інформацію про ймовірну зустріч у Гомелі Митрополита Онуфрія з ноловним попоп Росії Кирилом, зустріч не відбулася.

Ось що писала газета ЧАС у суботу 8 вересня:

Московські попи готують заколот в Україні. Піп Онуфрій вилетів з Чернівців на Гомель

Майжк тиждень митрополит російської церкви в Україні Онуфрій перебував на Буковині. Він готував своїх попів і прихожан до опору, якщо Україні нададуть Томос з Константинополя. Тільки що стало відомо, що піп Московський Кирило терміново викликав Онуфрія на зустріч.

8.09.2018 о 09 ранку з КП МА Чернівці вилетів  чартерний літак , що належить нардепу Новинському. На борту перебувають Онуфрійта ще 5 іерарархів МП. За наявними даними, літак летить на м Гомель (Білорусь) з метою проведення таємної зустрічі ОНУФРІЯ з Кірілом, для отримання вказівок з Москви на випадок отримання УПЦ КП томосу.

На борту з попами ще є один “тайняк”. Аби замітати сліди, як хорти, літак полетить спочатку до Києва у Жуляни. Потім до Гомеля. І, вірогідно, Онуфрій таємно відвідає Москву, де може отримати якісь таємні вказівки від ФСБ Росії.

Будьмо уважні! Ворог не спить

Публікація провалу операції у Гомелі застала Онуфрія і Новинського ще у літаку над Києвом. Після приземлення візит відмінено.

Ось що про це пише церковний сайт “Релігійна правда”:

Таємний візит: митрополит Онуфрій в останній момент не полетів до Білорусі

Сьогодні з’явилася інформація, що предстоятель УПЦ МП митрополит Онуфрій на чартерному літаку олігарха та головного спонсора Московського Патріархату Вадима Новинського полетів до білоруського міста Гомель. Про це повідомило чернівецьке видання Час. Проте, за даними “Релігійної правди”, літак олігарха так і не вилетів до Білорусі.

Як зазначили у публікації чернівецькі журналісти, очільник УПЦ МП майже тиждень перебував на Буковині, де проводив зустрічі з вірянами та священнослужителями стосовно їх подальших дій у разі отримання Томосу про атокефалію.

“8.09.2018 о 09 ранку з КП МА “Чернівці” вилетів чартерний літак, що належить нардепу Новинському. На борту перебувають Онуфрій та ще 5 іерарархів МП. За наявними даними, літак летить до міста Гомель (Білорусь) з метою проведення таємної зустрічі Онуфрія з Кирилом”, – пише видання, додавши документ – заявку на обслуговування літака в місцевому аеропорту.

Видання вказує, що мета зустрічі митрополита Онуфрія та Патріарха Кирила – отримання вказівок на випадок отримання Томосу про автокефалію. Автори стверджують, що літак полетить спочатку до Києва в аеропорт “Жуляни”, а вже потім до Гомеля.

Джерела “Релігійної правди” підтвердили, що літак Вадима Новинського з митрополитом Онуфрієм дійсно вилетів з Чернівців до Києва, а вже о 15:00 мав вилетіти з аеропорту “Київ” до білоруського міста Гомель. Проте в останній момент рейс скасували. Причини джерело не повідомило.