НПН / Видео / ФСБ реанімує ефір «Київської Русі» для московського патріархату (Відео та Фото)

ФСБ реанімує ефір «Київської Русі» для московського патріархату (Відео та Фото)

Російська пропагандистська машина не залишає своїх спроб проникнути в голови українців та посіяти зерна «братських народов», «единой веры» та «единого русского мира». Тепер східний сусід вирішив надавити на саме сокровенне – віру українців.

З нагоди відзначення річниці Хрещення Київської Русі – України, окрім проведення хресних ходів та молебнів «за здравіє» розпалювача війни та ненависті до українців – патріарха московського Кирила, московське православ’я, звісно під кураторством «мирского» ФСБ, вирішило реанімувати свій рупор в українських ЗМІ – телеканал «Київська Русь». Цей канал за останні роки майже зник з вітчизняного медіа-простору, у зв’язку з зайнятістю кураторів в інших напрямках.

Проповіді духовників УПЦ в ефірі «Київської Русі» про «главенство» московської церкви, невизнання УПЦ КП та відкидання самої думки про створення єдиної української церкви, на фоні російської агресії проти України, почали викликати в українців обурення аніж «благоговейный трепет».

Проте, очевидно, час прийшов. До рук патріотів потрапила цікава презентація вказаного телеканалу, яку вони виявили в офісі «Спілки православних журналістів» — ще одного рупора кремлівської пропаганди, і яка викриває його дійсне завдання і сутність.

Судячи з презентації керівництво телеканалу мотивувало своїх господарів надати фінансування у розмірі близько 1 міліонну доларів США для належного «раскрытия истинной сути конфликтов в Украине и формирования здоровых взглядов на происходящее…». Вже до початку свого нового існування в медіа-просторі України  пропагандисти планують нав’язати українцям, що вони є «носителями другого цивилизационного выбора, берущего начало от Крещения Руси, навсегда изменившего их внутренний мир, их духовный генетический код», в той час, як «..на всех уровнях (общественном, социальном, гуманитарном, законодательном) активно вщедряються ценности и стереотипы западной цивилизации…».

Навіть не викликає здивування той факт, що «Київська Русь» поновлює трансляцію з новими силами саме напередодні початку виборчої кампанії Президента України та після того, як Україна заявила на весь світ про прагнення створити власну автокефальну церкву.

Прагнення українців створити власну церкву непідконтрольну московії викликає у московських церковників істеричну паніку, оскільки вони втрачають контроль над розумом своєї пастви в Україні, тому від оновленої «Київської Русі» треба очікувати нового заповзятого напору пропаганди про неприпустимість розколу церкви, єдність «духовних скреп», «возрождение православного генетического кода» в українців та звинувачення української влади у втручанні в церковні справи.

Можна тільки собі уявити, яку оцінку подіям будуть надавати церковні експерти УПЦ в ефірі телеканалу на усі події, що відбуватимуться в українському суспільстві… Тільки наші сусіди прорахувались, тому що думаючі українці самі дають оцінку подіям, що відбуваються і не ковтатимуть їх проросійську — «ватну» інтерпретацію.

Будьте уважні! Вони вже лізуть і в наші душі!