НПН / Новости / План «школяр»

План «школяр»

План «школяр»: про штучний зрив освітнього процесу, імперськи символи царської Росії, нестачу підручників та можливі наслідки в журналістському розслідуванні Anton Grynov

Джерело в системі освіти повідомило, що незважаючи на досягнуті домовленості між міністерством та вітчизняними видавничими компаніями в квітні місяці поточного року, підготовку до початку шкільного навчального процесу 2018/2019 було зірвано на рівні ДП «Інститут модернізації змісту освіти».

Зауважимо, що за документами з сайту ДП «Інститут модернізації змісту освіти», який і відповідає за організацію процедури закупівель підручників, конкурсні торги по підручниках для 5-х класів відбулись у травні. 10-ті класи отримали можливість навчатись по підручниках тільки сьогодні. Тендери по 1-х класах, які міністр Лілія Гриневич назвала «нова українська школа», ще й навіть не було проведено (наказ мон) та згідно до даних системи державних закупівель Prozzoro відбудуться не раніше 20-х чисел липня, додати час на підписання договорів та можливі апеляції — середина серпня вже мине.

Для забезпечення освітнього шкільного процесу в рамках шкільного 2018/2019 року згідно до офіційної інформації з сайту міністерства освіти, загальна кількість необхідних для навчання підручників за сукупністю дисциплін по 1, 5 та 10-му класах дорівнює 18 млн екземплярів. Виробничі потужності вітчизняної видавничої індустрії за умови максимального завантаження дозволяють надрукувати приблизно 2,5 млн підручників на місяць. Наразі за офіційними даними до початку навчального року готова навчальна шкільна матеріальна база складатиме 5 млн надрукованих екземплярів. Тільки уявіть, 5 з 18 млн підручників, що складає 27,8% від загальної потреби. Тобто для задоволення потреби у навчальних матеріалах в кількості недостатніх 13 млн екземплярів потрібно приблизно 5,2 місяця або ж 155 днів.

Все це в сукупності свідчить про спланований та штучно керований зрив навчального процесу, адже навчання розпочнеться вже 1 вересня, а підручники в самому кращому випадку тільки й но вийдуть з під друкарського станка не раніше кінця листопада місяця.

Підконтрольні та лояльні до МОН засоби масової інформації вже цікавились цією проблемою, проте, за інформацією джерела, така собі заступник директора пані Дубовик Олена Анатоліївна вирішила питання за допомогою кількох сотен американських доларів та приховала її існування. ЗМІ проковтнули та відзвітували про планову готовність без всіляких зауважень.

Надруковані ж раніше підручники, особисто у мене, викликають обурення та ряд запитань в контексті наявного прихованого імперського змісту (підручник біологія 9 клас).

Але, як кажуть, найцікавіше криється в деталях! Під час спілкування в колі керівництва, пані Олена Дубовик та оточуючі інколи використовують такі з першого погляду непримітні, проте визначальні слова, як «дзвонив «видавник», «школяр в силі», «школяр в безпеці», «видавник питає, чи не виникає проблем із «школярем», ін.

Нічого вам не нагадує? Якщо ні, то пропоную замінити «школяр» на «шатун» та «видавник» на «куратор» і все стає зрозумішим. Спілкування відбувається за допомогою кодованих та відомих лише посвяченим у справу слів. Видавник — замовник всього цього хаосу. Школяр — подія, що запланована, штучно керована та має відбутись за будь-яких обставин. Видавник турбується про безпеку школяра — чи все по плану та чи не виникло проблем з реалізацією на поточному етапі.

Тільки й но уявіть інформаційний привід та кількість незадоволених! Це явно заздалегідь розроблений та спланований сценарій, що покликаний підняти штучну хвилю протестів та призвести до масових акцій незадоволених у всіх містах та регіонах України!

Сподіваюсь, що реакція буде відповідною змісту викладеного, видавничі дома разом із МОН та Лілією Гриневич знайдуть шляхи та сили подолати проблему, план «школяр» не залишиться поза увагою спецслужб та чергові агенти впливу знайдуть свої місця на лаві підсудних, а молоде покоління українців отримає можливість гідно навчатись та використати знання на користь держави!

Закликаю Служба безпеки України Лілія Гриневич Міністерство освіти і науки України Генеральна прокуратура України Юрій Луценко Volodymyr Groysman Петро Порошенко невідкладно розпочати перевірки інформації та попередити реалізацію плану «школяр» задля недопущення масових акцій протестів у всіх регіонах країни з метою унеможливлення дестабілізації ситуації на користь країни-агресора.

Ідеальний план для невідомого(ої) «народної лідерки» … майже ідеальний … був таким до тепер. Тільки за вашої підтримки, шановні представники української влади та членів уряду, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України, читачі та підписники, реалізація плану по дестабілізації ситуації ціною майбутнього молодого покоління козаків зазнає поразки!