НПН / Into АТО / «Скунси знюхались» — М.Коханівський на замовлення корупціонера Журила викинув з приміщення волонтерів, що плели маскувальні сітки для фронту.

«Скунси знюхались» — М.Коханівський на замовлення корупціонера Журила викинув з приміщення волонтерів, що плели маскувальні сітки для фронту.

 

Володимир — представник громадської організації Фундація ім. Ольжича. Він та його попередники десятиліттями відстоювали українську державність — ще з часів радянського союзу. Коли тиск останнього став нестерпним — організації подалася за кордон. І там отримала у подарунок від влади Британії будівлю. Після набуття Україною незалежності, Фундація Ольжича розмістила в своїй лондонській нерухомості наше посольство, натомість отримала від Міністерства закордонних справ київську будівлю. В будівлі на Мазепи 6, відомій як садиба Іпсіланті, останнім часом працювали волонтери, що допомагали фронту протягом 4 років антитерористичної операції. Всіх до одного волонтерів разом з речами нещодавно просто викинули на вулицю.